Tak moc věcí a tak málo času

19. července 2017 v 15:00 | MilanFilth |  Úvahy
Po více jak roce jsem se přihlásil na tenhle blog. Je neuvěřitelný, jak to šíleně utíká. Tenhle blog měl svýho času poměrně úspěch. Denní návštěvnost byla stabilní na 200 návštěvnících. To bylo někdy okolo roku 2004 a 2005. To víte, základka, 13 let na krku, člověk si připadal jako král světa. V lednu 2016 proběhl jakýsi pokus o oživení tohodle blogu s velkou tradicí. Smazal jsem všechny články a řekl si, že bych sem měl něco psát. Jenže ve výsledku přibyly asi tak 3 články. A kdo za to může? Dementní prokrastinace a taky nedostatek času? Nebo to jsou jen výmluvy? Sám upřímně netuším.

Někdy mám období, kdy jsem ultra produtivní a aktivně čtu a píšu. Pro ty, kteří mne neznají, tak jsem letos napsal několik povídek a jednu knihu (proč jsem něco z toho nepřidal i sem? Toť záhadou...). Většinu času stejně prokrastinuju na FB, kdy se vlastně hrozně tvářím, jak všechno domlouvám. (Máme uskupení Mystery Art Production, což je hororový fotoprojekt, takže se většinou domlouvá focení). Nebo čas trávím s flaškou v ruce a koukám na hudební klipy na YT. Umělec třetího tisícíletí jak prase, víš jak. Většiou týden na všechno seru a pak mám nějaký prozření, že hrozně moc musím něco dělat a tak tři dny funguju a jedu jako fretka a pak... světe div se, ucitím vůni Jacka Danielse a jedeme na novo. Tenhle článek je v podstatě taky výkřikem do tmy, ale alepsoň se v něm snažím bejt upřímnej a to hlavně k sobě.

Ono je to obecně s tím časem na hovno. Někdy bych si fakt přál, aby měl ten den alespoň kvatrilion hodin. Znáte to taky ne? Nestíhačka, děs, pot ze zad stejká mezi půlky a mdloby před očima. Mívám to v poslední době dost často a to i hlavně díky tý prokrastinaci. Takže to říkám asi po stopadesátý: jdu něco dělat. Co to znamená pro vás? Jen to, že tu teď bude poměrně víc článků, píčovin, kundovin a různých výtvorů mého chorého mozku.

Nejspíš se máte na co těšit
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama