Jídelní nihilismus

31. července 2017 v 15:12 | MilanFilth |  Odpad
To, že jsem nihilista a mám černý a morbidní smysl pro humor, je oběcně daný. Kdo mě zná, tak to moc dobře ví. Dnes mi napadlo, zda-li by měla úspěch Suicide Booth jako byla ve Futuramě. Prostě vložíte čtvrťák, vyjede motorovka nebo nějaký jiný ostrý zařízení a bum, čau. Klid na duši. A jelikož jsem i milovník jídla, napadlo mě to spojit. Něco jako takovej McDrive, tedy McDeath. Místěčko, kam si po práci můžeš zajet a nejspíš už nevyjedeš. Pochopitelně 24/7, protože když to na člověka příjde...

Rozhovor v okénku by mohl vypadat následovně:
"Dobrej, jednou Big Death."
"Dobrý den, budete k tomu chtít hranolky?"
"Nene, díky, ty stejně nebude mít kdo jíst."
"A chcete k tomu kyanidovou taštičku?"
"Jojo, a Fridex do trojky a bez ledu prosím."
McDeathDrive, vemte si svou smrt domů a rozdělte se s příbunými.

Myslím, že by ta jídla mohla mít docela šmrnc. Gastropeklu, jako jsou smažený knedlíky v trojobalu se to sice nevyrovná, ale šance tu pořád je. Takovej McDeathwrap, by se mohl stát letním hitem. S troškou neurotoxinu pochopitelně. Ostatně ovocné taštičky s arzenem by taky jistě byly naprostou bombou v gastronomii. Člověk by si pochutnal na oblíbeném jídle a už by ale nemusel řešit žádné kalorie. Hlavně mi do toho sava nezapomeňte hodit okurku. Pokud máte děti, jistě je potěší nabídka pro nejmenší: Happy Suicide. Balíček v barevné skládací krabičce, ke kterému je i hračka. Na výběr bude žiletka, oprátka nebo skleněná ampulka s jedem.

KFC by taky nemohlo zůstat pozadu. S drobnou změnou názvu na KFS, Ktentucky Fried Suicide. Proklatě mrtvé kuře. Smažená křidélka by mohla být doplněna o nabídku smažených plátků ryby Fugu, která je z 90% jedovatá. Grinder Texas jasná volba s chlazeným Fridexem. Ten píše a jen ve Vás zasyčí, hlásil by slogan nad pultem. B-smart by si jako jediný produkt mohl ponechat původní název. Přece, kdo obědvá v této restauraci je smart. Tortura v tortile, další specialita konkurující Deathwrapu. Ke kyblíku 3+1 dostanete nábojnice navíc. Tajže si nenechte ujít ani jednu specialitu, nic lepšího už nikdy neochutnáte - doslova. Rozvoz jídel zdarma je samozřejmostí v tomto skvostném businessu.

*Tento článek slouží pouze jako metafora a satyra. Rozhodně neslouží k nabádání k sebevraždě.*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama